Online hracie automaty aztécky chrám online

  1. Kasíno Online Vklad Zadarmo: V okamihu, keď vezmete bonus a začnete hrať, sú všetky prostriedky spojené.
  2. Online Kasíno S Vkladom 1 Cent - Noví hráči budú môcť vykonať vklad a začať sa zapájať do hry o skutočné peniaze a potom budú mať prospech z Týždenného bonusu cashback, ktorý udeľuje 10% bonusovú sumu.
  3. Bezplatné Aplikácie Kasínových Hier 2023: Ak potrebujú kontaktovať člena tímu podpory, môžu tak urobiť prostredníctvom e-mailu a živého rozhovoru.

Bezplatné online kasíno nevyžaduje sa žiadny vklad

Hracie Automaty Ovocie Hrat Zdarma 2023
Aj keď je ťažké nájsť zadarmo prenasleduje na pozemné hazardné zariadenia, zadarmo online sloty možno nájsť pomerne ľahko na najlepšie online kasíno stránky.
Kasíno Hrať Ruletu Zadarmo 2023
Najlepší čas na zdvojnásobenie je zvyčajne držanie 9, 10 alebo 11.
Tento stroj sa ukázal byť hitom s hráčmi v priebehu rokov a je ľahké pochopiť, prečo.

Bonus bez vkladu v kasínových hrách

Kasíno Online So Skutočnou Výhrou Za Skutočné Peniaze
Stiahol som svoju sťažnosť-žiadosť, vstúpil som do dialógu s kasínom a dosiahli sme konsenzus.
Najlepšia Android Kasínová Hra
Medzinárodná herná technológia nesleduje trendy, určuje ich a my sme sa nemohli dohodnúť viac.
Počítačové Automatové Hry

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zaujimavú nehnuteľnosť v rekrečnej oblasti Liptova – Liptovskom Jáne. Reštaurácie je zriadená v historickej budove, ktoré je prerobená pre účel reštaurácie s terasou. Reštaurácie je funkčná, komplet so všetkým zariadením. Liptovský Ján je najznámejšia dolina so špecifickou atmosférou, mnohými ubytovacími zariadeniami, kúpaliskom, teplým prameňom a je to mestečko, v ktorom je najviac kúriiv celej SR. Práve priestor, v ktorom je reštaurácia sa nachádza pri dominantnej a krásnej kúrii.

DOSTUPNÁ INVESTÍCIA VHODNÁ AJ PRE MENŠÍCH INVESTOROV S MOŽNOSŤOU BÝVANIA

Zariadenie:

PIZZA pec, komplet servis, zariadenie vo vnútri aj na terase, stoly, stoličky, slnečníky, kreslá na terasu, trampolína, húpačka, stroj na zmrzlinu, letáky na stôl, osvetlenie, povolenie na umiestnenie reklám, logá, receptúry, TV, internet, kamera, wifi, dekorácie, nový výčap na 5 nápojov, kuchyňa, chladničky, znalecký posudok.

PREVÁDZKOVAŤ MÔŽETE OKAMŽITE

Cena 58.000 EUR

PENZIÓN / BÝVANIE

V podkorí reštaurácie sa dajú vbudovať ubytovacie priestory. Penzión, alebo súkromné ubytovanie. Prevádzovateľ si tak vie jednou investíciou zariadiť príjem a prácu v reštaurácii, príjem z ubytovania a zároveň ubytovanie pre seba. (v prípade potreby) Odhadovaná investícia cca 50.000 EUR, podľa náročnosti projektu.

ZA CENU BYTU ZÍSKATE PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR AJ BÝVANIE

Viac informácii na tel. čísle: 0903767757

PONUKA NA STIAHNUTIE