Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zaujimavú nehnuteľnosť v rekrečnej oblasti Liptova – Liptovskom Jáne. Reštaurácie je zriadená v historickej budove, ktoré je prerobená pre účel reštaurácie s terasou. Reštaurácie je funkčná, komplet so všetkým zariadením. Liptovský Ján je najznámejšia dolina so špecifickou atmosférou, mnohými ubytovacími zariadeniami, kúpaliskom, teplým prameňom a je to mestečko, v ktorom je najviac kúriiv celej SR. Práve priestor, v ktorom je reštaurácia sa nachádza pri dominantnej a krásnej kúrii.

DOSTUPNÁ INVESTÍCIA VHODNÁ AJ PRE MENŠÍCH INVESTOROV S MOŽNOSŤOU BÝVANIA

Zariadenie:

PIZZA pec, komplet servis, zariadenie vo vnútri aj na terase, stoly, stoličky, slnečníky, kreslá na terasu, trampolína, húpačka, stroj na zmrzlinu, letáky na stôl, osvetlenie, povolenie na umiestnenie reklám, logá, receptúry, TV, internet, kamera, wifi, dekorácie, nový výčap na 5 nápojov, kuchyňa, chladničky, znalecký posudok.

PREVÁDZKOVAŤ MÔŽETE OKAMŽITE

Cena 58.000 EUR

PENZIÓN / BÝVANIE

V podkorí reštaurácie sa dajú vbudovať ubytovacie priestory. Penzión, alebo súkromné ubytovanie. Prevádzovateľ si tak vie jednou investíciou zariadiť príjem a prácu v reštaurácii, príjem z ubytovania a zároveň ubytovanie pre seba. (v prípade potreby) Odhadovaná investícia cca 50.000 EUR, podľa náročnosti projektu.

ZA CENU BYTU ZÍSKATE PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR AJ BÝVANIE

Viac informácii na tel. čísle: 0903767757

PONUKA NA STIAHNUTIE