Ponúkame Vám prízemný tehlový rodinný dom, v novej časti obce Miloslavov – Alžbetin Dvor, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, v dome je všetko potrebné na jeho plnhodnotné užívanie vrátane takých detailov ako je automatické kosenie/zavlažovanie trávnika, plynový gril na letnú grilovačku či profesionálne upravená záhrada s fontánkou.

Rodinný dom je novostavba kolaudovaná v roku 2013,  kedže bol málo využívaný, zariadenie je moderné a bez opotrebovania. Nehnuteľnosť je kompletne vybavená kvalitnými zriaďovacími predmetmi. Je postavený na rožnom pozemku Hviezdoslavovej ulice v Alžbetinom dvore. Na pozemku je možné parkovať dve autá + parkovanie v garáži. Na pozemok sa môžete dostať cez dve elektrické brány na autá a klasickú bránku pre peších. Dom sa skladá zo štyroch izieb (obývačka s kuchyňou, pracovňa, hosťovská izba a spálňa), šatník, kúpelňa, kumbál a garáž, ktorá je predĺžená o priestor na dielňu, odkladací priestor. Dom je vybavený bezpečnostným zariadením, ktoré komunikuje cez GSM, s možnosťou rôznych nastavení. Snímače sú umiestnené vo všetkých izbách. Ďalej je k dispozícii video vrátnik, automatické zavlažovanie, a automatické kosenie vkusne upravenej záhrady s terasou, altánkom a fontánkou. Kúrenie je zabezpečované inteligentným  podlahovým kúrením, ktoré je možne nastavovať pre každú izbu zvlášť, prostredníctvom digitálneho ovládača umiestneného v každej izbe. Ohrev vody zabezpečjú výkonné slnenčné kolektory umiestnené na streche domu. Rýchy internet je zabezpečený cez optický kábel spoločnosti TELEKOM. Obývačka s kuchyňou obsahuje kuchynskú linku, pracovný kuchynský ostrov s varnou platňou, elektrickou rúrou a digestor. Priamo z obývačky môžete užívať letnú terasu, ktorá je prístupná cez veľkoplošné otvárateľné okná. Celý rodinný dom je kompletne zariadený kvalitnými značkovými spotrebičkmi (Liebher, Siemens, Whirpool, Indesit) Americká chladnička, umývačka riadu, varná doska, elektrická rúra, odsávač pár, sušička prádla, práčka, automatická kosačka, klasická motorová kosačka, jedálenský stôl, plynový ohrievač na terase, plynový gril na letné posedenia, jedálenský stôl, sedacia súprava, oddychové kreslo. Dom sa prenajíma / predáva so všetkým zariadením. Dom je pripravený na okamžité konfortné bývanie. Na pozemku sú všetky inžinierske siete.

Lokalita Alžbetin Dvor je vzhľadom na dynamicky sa rozvíjajúci región a plánovaný novú cestu R7 atraktívna, z hľadiska bývania a predpokladaného vzostupu cien nehnuteľností. V pešej dostupnosti sa nachádza ihrisko, zdravotnícke zariadenie, škola, škôlka, vlaková stanica s napojením na MHD, potraviny. Neďaleko sa nachádzajú ďalšie ponuky služieb a zariadení, pošta, welneshotel, fitnes, prírodné kúpalisko.