V roku 2008 sa realizovala nadstavba na bytovom dome na Chemickej ulici. Nadstavbou vzniklo 8 dvojizbových bytov. Skoro všetky byty sa predali už počas výstavby a budúci vlastníci tak mohli zasiahnuť do usporiadanie izieb a priečok. Momentálne zostali dva byty voľné, od ktorých odstúpili záujemci z dôvodu realitnej krízy. Nájdete ich v našej ponuke.

ŠTANDART BYTOV
Byty sa odovzdávali ako holobyty. T.z. boli vybavené iba základnými zariaďovacími predmetmi. (WC, vodovodné batérie, zásuvky). Súčasťou štandardu je takisto podlahové kúrenie s vlastným kotlom. Upravené zvislé nosné aj preďeľovacie konštrukcie, zaizolovaná podlaha s vrchným poterom bez podlahovej krytiny. Dohodou bolo možné interiér kompletne dokončiť podľa Vašich požiadaviek. (obklad, dlažba, parkety atď.)

FINANCOVANIE
Financovanie bolo umožnené aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Zálohová platba pri rezervácii bola 80.000,-Sk (započítateľná do kúpnej ceny). Kúpna cena: 39.000,-Sk/m2 bez DPH, pri väčších bytoch 40.000,-Sk/m2 bez DPH (pri jednorázovej platbe pri odovzdaní bytu). Pri etapovitom vyplácaní individuálna zľava. (výška zľavy podľa individuálnej dohody)

LOKALITA
Bytový dom sa nachádza v zelenom prostredí s krásnym výhľadom, ktoré nie je rušené vysoko podlažnými budovami a ani v budúcnosti sa neočakáva obstarávanie inými podobnými stavbami. Chemická ulica je súbor nízkych bytových domov (mierová kolónia), ktoré sú umiestnené v náručí zelene prevažne veľkých stromov vytvárajúcich oázu v hlavnom meste. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum POLUS, športovo oddychový areál pri jazere Kuchajda, železničná stanica, MHD, dobrý prístup na diaľničný systém. Vznik podobných kľudných lokalít tak blízko centra Bratislavy už nebude možný.