Nadstavba FÁNDLYHO

Jedným z ďalších našich projektov je nadstavba bytového domu na Fándlyho ulici v Seredi. Bytový dom je situovaný v kľudnom sídlisku v blízkosti centra a nového obchodného domu. Hlavnou výhodou nových bytov, ktoré vzniknú v nadstavbe je, že budú plynulo začlenené do fungujúceho príjemného prostredia. Po dokončení stavby môžete byty užívať okamžite a nebudete ničím rušený. V nadstavbe sa nachádzajú rôzne byty od garsónky až po krásne 3 izbové mezonetové byty. Celú ponuku nájdete na našej stránke. IMC v tomto projekte zabezpečuje v prvom kole prípravu, podpis zmluvy, prípravu podkladov k predaju a predaj bytov. Investor je spoločnosť CELOSTAV s.r.o.

Ceny bytov sú určené tak, aby sme oslovil čo najväčšie spektrum zákazníkov. Náš najdrahší byt má hodnotu 32.000,-Sk/m2. Ceny sa pohybujú od 28.000,-Sk do 32.000,-Sk/m2 bez DPH. V rámci novostavieb sú naše ceny bezkonkurenčné.
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom rezervácie a podobne nás kontaktujte.

Stavba by mala byť odovzdaná v lete 2009 (júl-august). Konečný termín bude upresnený podľa termínu, v ktorom nám vydajú právoplatné stavebné povolenie a podľa meteorologických podmienok. Ak bude stavba započatá v tomto roku termín kolaudácie by sa výrazne priblížil na koniec jari 2009.

tím IMC…